frumos pozat ceasul :)
O, da !
Trimiteți un comentariu
Viata e o lupta si, daca nu ne luptam, ne inghite intunericul (lasitate, renuntare, descurajare, dezamagire etc.) (Angela Peschir) ____ ...
2 comentarii:
frumos pozat ceasul :)
O, da !
Trimiteți un comentariu